Sorento-Elite Sofa

Matmenys

Aprašymas

Sorento Elite yra minkšta sofa, kuri yra tikras modernaus dizaino šedevras. Tai tikrai ne tik paprasta sofa, bet ir viena iš geriausių pasirinkimų kiekvienam, kuris nori patogumo ir stiliaus.

Sofa Sorento Elite yra išskirtinė savo platesniais porankiais, kurie suteikia dar daugiau patogumo ir leidžia patogiai atsipalaiduoti ir mėgautis laiku su savo artimaisiais ir draugais. Audinys yra pasirinktinas, taigi Jūs galite pasirinkti tokią spalvą ir medžiagą, kurią labiausiai mėgstate. Oda arba medžiaga, viskas priklauso nuo Jūsų ir Jūsų interjero stiliaus. Tokie pasirinkimai suteikia Jums galimybę pritaikyti sofą pagal savo interjero reikalavimus.

Taip pat svarbu paminėti, kad minkšta sofa – Sorento Elite taip pat gali būti su miegamu mechanizmu, suteikiant Jums galimybę pasiruošti priimti svečius su jaukia viešnage.

Su savo minkštais atlošais, patogiais platesniais porankiais ir pasirinktina medžiaga ar oda, sofa Sorento Elite yra tikrai gera investicija kiekvienam, kuris vertina patogumą, stilių ir kokybę. Jeigu ieškote minkštos sofos, turinčios itin modernų dizainą, Sorento Elite tikrai yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Neabejojame, kad Jūsų namai su šia sofa atrodys dar prabangiau ir jaukiau, kad galėtumėte mėgautis laisvalaikiu su šeima ir draugais!