Apie Mus

Deluxe Baldai gamina aukštos kokybės, patvarius ir gražiai atrodančius baldus, kurie yra kurti pagal originalius ir individualius modelius. Daugiau nei 16 metų patirtis dirbant su kanadietiškomis technologijomis leidžia Deluxe Baldai kurti aukštos kokybės produktus, kurie tarnauja dešimtmečiais ir pasižymi savo patogumu bei rafinuotu dizainu.

Deluxe Baldai užsiima mažmenine prekyba savo parduotuvėse bei didmenine prekyba tiesiai iš gamyklos. Be įprastos produktų linijos, mūsų kompanija siūlo išskirtinių baldų liniją – Deluxe Premium. Pasirinkdami šią liniją, mūsų klientai savo pačių baldų idėjas paverčia apčiuopiamomis. Tiesiog papasakokite savo idėjas mūsų baldų projektuotojams, ir su profesionalų pagalba Jūsų idėjos virs realybe!

Mūsų produkcija jau pasitarnavo tokiose vietose kaip LCC Tarptautinis Universitetas (Klaipėda), Rygos baldų salonuose, Lietuvos Respublikos Seimo pastate. Su Deluxe Baldais visuomet galite mėgautis savo kavinės, restorano, viešbučio ar tiesiog jaukių namų dekoravimu. Apsilankę mūsų salone rasite modelius klasikiniam ir moderniam svetainės interjerui, miegamojo lovas, čiužinius, kavos staliukus ir kitus akcentus išskirtiniam interjerui.

Kiekvienais metais, priklausomai nuo klientų pageidavimų ir šiuolaikinių mados tendencijų, Deluxe Baldai praturtina savo baldų kolekciją naujais modeliais, nuolatos gerindami gamybos technologiją ir plėsdami medžiagų tiekimą. Šitaip mes užtikriname savo klientams patvarią, patogią ir išskirtinę produkciją.

Deluxe Baldai – patogus gyvenimas su karališkais jausmais.