Montmarte Baro Kėdė

Matmenys

Aprašymas

„Montmarte” baro kėdė – tai modernios klasikos dizaino šedevras, kuris žavi kokybe, patogumu ir prabanga. Šios baro kėdės stilingas dizainas ir dėmesys smulkmenoms atskleidžia jos unikalumą ir rafinuotumą. Ji idealiai tinka tiek moderniems, tiek klasikiniams interjerams, suteikiant jiems išskirtinumo ir elegancijos žvilgsnį.

Kiekviena kėdės detalė yra krupščiai apgalvota ir apdirbta. „Montmarte” baro kėdė išsiskiria savo elegantišku česteriu atloše, kuris suteikia jai išskirtinumo ir elegancijos. Be to, „Montmarte” baro kėdė taip pat turi akcentinę rankeną nugaroje, kurios dizainas harmoningai dera su bendru kėdės dizainu.

Šios baro kėdės apmušalą galite rinktis individualiai pritaikydami prie savo namų interjero. Tai gali būti audinys ar oda, o spalvą bei tekstūrą galite rinktis iš didžiulio asortimento.

Baro kėdė „Montmarte” tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui. Jei ieškote funkcionalauis interjero akcento, kuris paryškins Jūsų namų dizainą – ši baro kėdė yra puikus pasirinkimas.