Luvras Baro Kėdė

Matmenys

Aprašymas

Baro kėdė „Luvras” – tai modernios klasikos dizaino baldas, kuris žavi savo elegancija ir išskirtinumu. Ši kėdė pasižymi aukšta kokybe bei rafinuotu dizainu, kuris suteikia nepakartojamą jaukumo bei išskirtinio stiliaus pojūtį.

Kiekviena „Luvras” baro kėdė yra pagaminta su ypatingu dėmesiu detalių kokybei. Ji gaminama iš aukštos kokybės medžiagų, todėl savo dizainu ir patogumu džiugins ilgus metus. Atsižvelgiant į Jūsų individualius norus ir stilių, audinys ar oda gali būti pasirinkti pagal Jūsų interjero dizainą.

Vienas iš išskirtinių „Luvras” baro kėdės akcentų yra jos išskirtinis česteris nugaroje. Šis išraiškingas dizaino elementas priduoda kėdei elegancijos ir puošnumo. Česteris sukuria subtilų, bet pastebimą akcentą, pritraukiantį dėmesį pridėdamas unikalumo.

Baro kėdės unikalus charakteris yra išraiškingas, tačiau subtilus, priduodamas nepakartojamą žavesį ir išskirtinumą.  „Luvras” baro kėdė – tai tikra puošmena, kuri pritrauks dėmesį ir pridės išskirtinumo bet kuriam namų interjerui.