Living-CL Sofa

Matmenys

 

Aprašymas

Minkšta sofa „Living-CL” yra klasikinio stiliaus baldas, prabangaus dizaino, pasižymintis ne tik elegantiška išvaizda, bet ir patogumu bei kokybe. Ši sofa turi miegamą funkciją, leidžiančią Jums lengvai ir patogiai pereiti nuo dienos poilsio prie nakvynės. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško prabangos, funkcionalumo ir patogumo viename.

Sofa „Living-CL” yra puikus pavyzdys, kaip minkštas baldas gali atspindėti Jūsų stilių ir skonį. Ši sofa išsiskiria savo riestais porankiais bei česteriais atloše, kurie priduoda dar daugiau komforto ir klasikos pojučio Jūsų namams.

Audinį ar odą galite išsirinkti individualiai, kad Jūsų sofa taptų ne tik komfortiška, bet ir idealiu akcentu Jūsų namuose. Jūs galite pritaikyti spalvą ir tekstūrą pagal savo norus, siekiant sukurti interjerą, kuris atspindėtų Jūsų individualų stilių.

Kiekvienas detalė minkštos sofos buvo atidžiai apgalvota, kad sukurtų patogumą, kokybę ir išskirtinį stilių, pritaikytą Jūsų poreikiams. „Living-CL” minkšta sofa – tai investicija, kuri suteiks Jums daugiau nei tik patogumą, tai bus stilingas akcentas Jūsų interjere.