Mexico MAXI Šezlongas

Matmenys

Aprašymas

Mexico MAXI – tai šezlongas, kuris tikrai nepaliks abejingų. Šis modernaus dizaino baldas gali būti puikus papildymas jūsų namams, suteikiant jums stilingą ir patogų poilsio kampą.

Šis šezlongas yra paprastas ir minimalistinis, bet tuo pat metu yra elegantiškas ir modernus. Jis tikrai atkreips dėmesį savo išskirtiniu dizainu, kuris tinka daugelyje interjero stilių..

Mexico MAXI yra ne tik stilingas, bet ir praktiškas. Jis yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl jis yra ilgaamžis. Be to, jis gali būti papildytas miegama funkcija, leidžiančia jums atsipalaiduoti, pailsėti arba miegoti. Taip pat jis turi patalynės dėžę, kuri suteikia papildomą laikymo erdvę Jūsų namuose.

Vienas iš Mexico MAXI šezlongo unikalumų yra platesni porankiai. Tai reiškia, kad jūs galite patogiai pasiremti savo rankas, o tuo pačiu metu jums bus lengviau atsipalaiduoti ar tiesiog pailsėti.

Šis šezlongas yra tobula vieta, kur galite atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdieninio rūpestingumo. Jis yra idealus kampas, kuriame galite tiesiog sėdėti ir mėgautis savo laiku su šeima arba draugais.