Hugo Kavos Staliukas

Matmenys

Aprašymas

Kavos staliukas „Hugo” yra modernios klasikos dizaino, apjungiantis funkcionalumą, kokybę ir prabangą. Šis staliukas yra išskirtinio dizaino, kuriantis jaukumą ir stilingą atmosferą bet kurioje erdvėje.

Šio staliuko dizainas gali būti puikiai priderinamas prie Jūsų interjero, nes audinį arba odą galite individualiai pasirinkti iš mūsų asortimento. Žurnalinio staliuko stiklo spalva bei skaidrumas lygiai taip pat priderinamas prie pasirinkto apmušalo spalvos.

Kavos staliukas „Hugo” yra funkcionalus – jame gali būti įmontuota dežė, kur galite laikyti knygas, žurnalus ar kitus asmeninius daiktus. Ši dėžė puikiai tinka norint išlaikyti jūsų erdvę tvarkingą ir organizuotą, tuo pačiu suteikiant Jums patogumą ir papildomą erdvę.

Kavos staliukas „Hugo” – tai ne tik funkcionalus baldas, bet ir prabangus interjero akcentas, kuris praturtins Jūsų interjerą moderniu ir elegantišku prieskoniu. Jo išskirtinis dizainas ir kokybė padės Jums sukurti jaukią aplinką, kurioje galėsite mėgautis skoningu interjeru skleidžiančiu prabangą.