Fuga Kampas

Matmenys

Aprašymas

„Fuga” – modernaus prabangaus dizaino minkštas kampas su nepriekaištinga kokybe, kuriam būdingas individualus audinio ar odos pasirinkimas, siūlantis ne tik funkcionalumą, bet ir išskirtinumą. Šis kampas pristato tobulą derinį tarp modernumo, komforto ir praktiškumo.

Šis minkštas kampas – tai ne tik vieta poilsiui ir susitikimams, bet yra ir išskirtinė dizaino detalė, pritraukianti dėmesį bet kurioje erdvėje. Šis kampas išsiskiria tuo, kad kiekvienas jo elementas yra sukurtas su ypatingu dėmesiu, nes yra rankų darbo ir aukštos kokybės medžiagomis, užtikrinančiomis ilgaamžiškumą ir komfortą.

„Fuga” kampas pritaikytas tiek moderniai, tiek minimalistinei aplinkai, leidžiantis išreikšti Jūsų individualų stilių. Jo išskirtinis dizainas ir formos linijos sukurs subtilų ir šiuolaikišką akcentą bet kurioje patalpoje.

Kampe „Fuga” įmontuotas miegamasis mechanizmas, suteikiantis galimybę lengvai ir greitai transformuoti jį iš kampo į lovą. Tai idealus sprendimas namams, kuriuose norima sutaupyti erdvės. Patalų dėžė, esanti po sėdėjimo paviršiumi, taip pat suteikia papildoms vietos daiktų laikymui.

Minkštas kampas  „Fuga” siūlo pasirinkimą iš įvairių audinių ar odos spalvų bei tekstūrų, kad galėtumėte pritaikyti jį savo interjero dizainui. Taip pat, pagal poreikį pas mus galite koreguoti kampo matmenis, norint pilnai pritaikyti baldą savo namuose.

Taigi, jei ieškote modernaus, patogaus, funkcionalaus ir kokybiško kampo, kuris suteiks Jūsų kambariui prabangos ir elegancijos, minkštas kampas „Fuga” yra puikus pasirinkimas.